Деспадак


Фармакологічні властивості
Препарат має бактерицидну (Staphylococcus aureus, Streptococcus faecalis, Pseudomonas aeruginosa, E.coli, Mycobacterium smegmatis, Mycobacterium tuberculosis), фунгіцидну (Candida albicans, Trichophyton mentagrophytes), віруцидну ( African swine fever virus, Poliovirus , Adenovirus та інші) дії.

Застосування
Препарат застосовується для миття та дезінфекції тваринницьких приміщень, транспортних засобів, поверхонь, об'єктів і обладнання, які підлягають ветеринарному нагляду, для заповнення дезбар'єрів.

Дозування
• Для профілактичної дезінфекції та дезінфекції при бактеріальних та грибкових захворюваннях використовують 0,4% розчин ( на 1 л препарату 250 л води).
• Дезінфекція при вірусних захворюваннях – використовують 1% розчин
( на 1 л препарату 100 л води).
• Заповнення дезбар'єрів – застосовують в два рази вищу концентрацію препарату: при профілактичній дезінфекції, при бактеріальних та грибкових захворюваннях використовують 0,8% розчин препарату;
при вірусних захворюваннях – 2% розчин препарату.

Протипоказання
Не встановлені.

Застереження
Не застосовувати в присутності тварин. До продезінфікованих приміщень тварин можна заводити після ополіскування водою продезінфікованих поверхонь і їх провітрювання протягом трьох годин.
Робочий розчин не зберігається. Готується безпосередньо перед використанням в необхідній кількості.

Форма випуску
Пластикові флакони та каністри по 1 л, 5 л та 25 л.

Зберігання
В окремому, добре вентильованому приміщенні при температурі від +20С до +250С. Не допускати замерзання . Зберігати в не доступному для дітей місці.

Термін придатності 4 роки.
Тільки для ветеринарного застосування !
Виробник та власник реєстраційного посвідчення:
Лабораторіос Калієр С.А. (Laboratorios Calier S.A.), Іспанія.

© Використанні матеріалів можливе тільки при наявності ссилки на vetasan.ua