Мультібай

Фармакологічні властивості:
Антибіотики пеніциліну прокаїн, стрептоміцину сульфат і неоміцину сульфат, що входять до складу Мультібая IMM, виявляють синергізм дії, тим самим посилюється дія антибіотиків і розширюється спектр антимікробної активності препарату. Мультібай IMM активний щодо найбільш часто виділяються при маститі мікроорганізмів, у т. Ч. Стафілококів (S. aureus), стрептококів (S. agalactiae, S. uberis, S. dysagalactiae), коринебактерій (Corynebacterium pyogenes), ешерихій (E. coli ), включаючи штами, стійкі до пеніциліну, тетрацикліну, левоміцетину та інших антибіотиків. Преднізолон - синтетичний глюкокортикостероїд, надаючи протизапальну дію, знижує запалення і зменшує набряк тканин вимені. Мультібай IMM за ступенем впливу на організм теплокровних тварин відноситься до малонебезпечних речовин, не надає місцевоподразнюючої дії на тканини молочної залози.

Показання:
Призначають для лікування маститу бактеріальної етіології у корів в період лактації.

ДОЗИ :
Перед застосуванням Мультібая IMM молоко (секрет) з хворих чвертей вимені видоюють і утилізують, сосок обробляють дезинфікуючим розчином, потім в канал соска вводять канюлю шприца-катетера і обережно видавлюють вміст в уражену чверть вимені. Після цього канюлю витягають, верхівку соска перетискають пальцями на 1 - 2 хвилини і злегка масажують сосок знизу вгору для кращого розподілу лікарського засобу. Введення Мультібая IMM в уражену чверть вимені проводять у разовій дозі 5 г препарату (вміст 1 шприца в кожну уражену чверть) трикратно з інтервалом 24 години. Застосування Мультібая IMM не виключає використання інших лікарських засобів для тварин, крім коштів для внутрівименного введення.

Побічна дія:
У гіперчутливих тварин можливі алергічні реакції. При правильному використанні і дозуванні побічні явища, як правило, не спостерігаються. При появі ознак алергії застосування Мультібая IMM припиняють і тваринам призначають антигістамінні засоби.

Протипоказання:
Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Особливості застосування:
У харчових цілях молоко дозволяється використовувати через 96 годин після останнього введення Мультібая IMM. Під час лікування і протягом 96 годин після припинення застосування препарату молоко з хворих чвертей вимені видоюють в окремий посуд, знезаражують і утилізують, а з решти чвертей згодовують тваринам після кип'ятіння. Забій тварин на м'ясо дозволяється через 14 діб після останнього введення Мультібая IMM. М'ясо тварин, вимушено убитих до закінчення зазначеного терміну, може бути використане для годування хутрових звірів або для виробництва м'ясо-кісткового борошна.

Зберігати:
З пересторогою за списком Б. У сухому, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей та тварин місці при температурі від 5 до 25 ° С. Термін придатності - 2 роки.

ВИРОБНИК:
Норбрук Лабораторіес Лімітед (Norbrook Laboratories Limited), Північна Ірландія, Великобританія.

© Використанні матеріалів можливе тільки при наявності ссилки на vetasan.ua