СТРЕПТОМІЦИН

Лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, органів дихання і сечостатевої системи, шкіри та м’яких тканин, викликаних чутливими до стрептоміцину збудниками у великої рогатої худоби, коней, овець, кіз і свиней.

Протипоказання
Протипоказане застосування при захворюваннях слухового та вестибулярного апарату, пов’язаних з невритом VIII пари черепно-мозкових нервів тяжких формах серцево-судинної та ниркової недостатності. Підвищена чутливість до стрептоміцину. Не застосовувати одночасно з аміноглікозидними антибіотиками. При терапії ускладнень показані антигістамінні препарати (димедрол, супрастин, тавегіл) а у важких випадках – судинні засоби (ефедрин, адреналін, норадреналін), 10%-вий розчин хлориду кальцію внутрішньовенно, кортикостероїдні препарати (преднізолон, гідрокортизон).

Спосіб застосування та дози
Застосовують внутрішньом’язово двічі на день у дозі: велика рогата худоба, коні – дорослі тварини – 5 мг препарату на 1 кг живої маси; молодняк – 10 мг препарату на 1 кг живої маси; свині, вівці, кози – дорослі тварини – 10 мг препарату на 1 кг живої маси. При внутрішньом’язевому введенні препарат розчиняють у воді для ін’єкцій, ізотонічному розчині натрію хлориду або 0,25-0,5 % розчині новокаїну із розрахунку 4 мл розчинника на 1г препарату.

© Використанні матеріалів можливе тільки при наявності ссилки на vetasan.ua