Амоксицилин тригидрат

Опис

Порошок білого або майже білого кольору

Склад

1 кг препарату містить діючу речовину:

амоксицилін тригідрат (у перерахуванні на амоксицилін) - 500,0 г.

Допоміжні речовини: кислота лимонна безводна.

Фармакологічні властивості

Амоксицилін є напівсинтетичним представником бета-лактамів, що порушує синтез клітинної стінки бактерій в фазі активного росту та викликає загибель мікроорганізмів. Спектр активності амоксициліну тригідрату щодо грампозитивних мікроорганізмів включає: Streptococcus spp., Enterococcus faecalis, Staphylococcus spp. (крім штамів, що продукують бета-лактамази), Corynebacterium diphtheriae, Bacillus anthracis, Clostridium spp., Listeria monocytogenes. Препарат активний також відносно грамнегативних мікроорганізмів (Neisseria gonorrhoeae, Neisseria meningitidis, Bordetella pertussis, деяких штамів Haemophilus influenzae, Escherichia coli, Shigella spp., Salmonella spp. і ін.), а також до деяких спiрохет (Leptospira spp., Borrelia spp.). Амоксицилін руйнується бета-лактамазами. Кислотостійкий.

Застосування

Кури (окрім несучок, яйця яких призначені у споживання), курчата-бройлери, індички та качки: лікування птиці, хворої на пастерельоз та коліінфекцію (ешерихіоз), що спричинені мікроорганізмами ( E. сoli), які чутливі до амоксициліну.

Телята до 3-х місячного віку: лікування тварин при захворюваннях органів дихання та травного каналу, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до амоксициліну.

Свині: лікування тварин при захворюваннях органів дихання та травного каналу, що спричинені Actinobacillus (Haemophilus) pleuropneumoniae, Pasteurella multocida, Salmonella choleraesuis, Streptococcus suis таЕ. faecalis, E. сoli, чутливими до амоксициліну.

Дозування

Курчата-бройлери та кури (окрім несучок, яйця яких призначені у споживання): 15-20 мг діючої речовини на кг маси тіла (30-40 мг препарату на кг м.т.) на добу з питною водою протягом 3-5 діб;

Качки: 20 мг діючої речовини на кг маси тіла (40 мг препарату на кг м.т.) на добу з питною водою протягом 3-5 діб;

Індички: 15-20 мг діючої речовини на кг маси тіла (30-40 мг препарату на кг м.т.) на добу з питною водою протягом 3-5 діб;

Свині: 20 мг діючої речовини на кг маси тіла (40 мг препарату на кг м.т.) на добу з питною водою або кормом протягом 5 діб. Добову дозу препарату рекомендується розділити на два прийоми з інтервалом в 12 годин;

Телята до 3-х місячного віку: 10-20 мг діючої речовини на кг маси тіла (20-40 мг препарату на кг м.т.) на добу з питною водою або кормом протягом 5 діб. Добову дозу препарату рекомендується розділити на два прийоми з інтервалом в 12 годин.

Протипоказання

Не застосовувати тваринам з підвищеною чутливістю до амоксициліну, а також кролям, хом’якам, мурчакам та іншим дрібним травоїдним тваринам.

Не застосовувати тваринам із тяжкими порушеннями нирок.

Не застосовувати курам-несучкам, яйця яких призначені для використання в їжу людям.

Не застосовувати для телят з функціонально нерозвиненими передшлунками.

Застереження

Забій тварин та птиці на м'ясо дозволяється через 10 діб (свині, телята) та 5 діб (свійська птиця) після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м'ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

© Использование материалов разрешается при условии активной индексируемой ссылки на vetasan.ua