Ветеринарные препараты для крупного рогатого скота

 Крупный
рогатый скот
 
Свиньи

Ветеринарные препараты для свиней

Ветеринарные препараты для мелкого рогатого скота

 Мелкий
рогатый скот
 
птица

Ветеринарные препараты для птицы

 

Амоксицилин тригидрат

Фармакологічні властивості

Амоксицилін є напівсинтетичним представником бета-лактамів, що порушує синтез клітинної стінки бактерій в фазі активного росту та викликає загибель мікроорганізмів. Спектр активності амоксициліну тригідрату щодо грампозитивних мікроорганізмів включає: Streptococcus spp., Enterococcus faecalis, Staphylococcus spp. (крім штамів, що продукують бета-лактамази), Corynebacterium diphtheriae, Bacillus anthracis, Clostridium spp., Listeria monocytogenes. Препарат активний також відносно грамнегативних мікроорганізмів (Neisseria gonorrhoeae, Neisseria meningitidis, Bordetella pertussis, деяких штамів Haemophilus influenzae, Escherichia coli, Shigella spp., Salmonella spp. і ін.), а також до деяких спiрохет (Leptospira spp., Borrelia spp.). Амоксицилін руйнується бета-лактамазами. Кислотостійкий.

Застосування

Кури (окрім несучок, яйця яких призначені у споживання), курчата-бройлери, індички та качки: лікування птиці, хворої на пастерельоз та коліінфекцію (ешерихіоз), що спричинені мікроорганізмами ( E. сoli), які чутливі до амоксициліну.

Телята до 3-х місячного віку: лікування тварин при захворюваннях органів дихання та травного каналу, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до амоксициліну.

Свині: лікування тварин при захворюваннях органів дихання та травного каналу, що спричинені Actinobacillus (Haemophilus) pleuropneumoniae, Pasteurella multocida, Salmonella choleraesuis, Streptococcus suis таЕ. faecalis, E. сoli, чутливими до амоксициліну.

Дозування

Курчата-бройлери та кури (окрім несучок, яйця яких призначені у споживання): 15-20 мг діючої речовини на кг маси тіла (30-40 мг препарату на кг м.т.) на добу з питною водою протягом 3-5 діб;

Качки: 20 мг діючої речовини на кг маси тіла (40 мг препарату на кг м.т.) на добу з питною водою протягом 3-5 діб;

Індички: 15-20 мг діючої речовини на кг маси тіла (30-40 мг препарату на кг м.т.) на добу з питною водою протягом 3-5 діб;

Свині: 20 мг діючої речовини на кг маси тіла (40 мг препарату на кг м.т.) на добу з питною водою або кормом протягом 5 діб. Добову дозу препарату рекомендується розділити на два прийоми з інтервалом в 12 годин;

Телята до 3-х місячного віку: 10-20 мг діючої речовини на кг маси тіла (20-40 мг препарату на кг м.т.) на добу з питною водою або кормом протягом 5 діб. Добову дозу препарату рекомендується розділити на два прийоми з інтервалом в 12 годин.

Протипоказання

Не застосовувати тваринам з підвищеною чутливістю до амоксициліну, а також кролям, хом’якам, мурчакам та іншим дрібним травоїдним тваринам.

Не застосовувати тваринам із тяжкими порушеннями нирок.

Не застосовувати курам-несучкам, яйця яких призначені для використання в їжу людям.

Не застосовувати для телят з функціонально нерозвиненими передшлунками.

Застереження

Забій тварин та птиці на м'ясо дозволяється через 10 діб (свині, телята) та 5 діб (свійська птиця) після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м'ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

О компании

Созданное в начале 1998 года общество с ограниченной ответственностью «Ветасан» успешно работает на украинском рынке ветеринарных препаратов. Основной целью создания общества было и есть - это удовлетворение потребностей животноводства в эффективных и доступных ветеринарных препаратах.

Подробнее

Новости

Е-селен на рынке ветпрепаратов Украины

В начале 2017 года будет зарегистрирован инъекционный ветеринарный препарат Е-селен голландской фирмы Альфасан. Препарат будет расфасован в 100 мл. стеклянный пузырек на основе высококачественных  европейских субстанций альфа токоферолаацетата и селенита натрия. Наш препарат будет отличаться от представленных на рынке аналогичных импортных препаратов и своей недорогой ценой.

Весна - Цефтиосан

Внимание!!! 0 дней каренция на молоко.

Подробнее...

Амоксицилин 20%

Появился Амоксицилин 20% голландской фирмы Альфасан.

Подробнее...

Прайс

Печать

 

 

Адрес:
03115, Украина, г. Киев, ул. Верховинная, 39

Тел./Факс:
+38 (044) 409-04-10; 409-02-27

Email:
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

© Использование материалов разрешается при условии активной индексируемой ссылки на vetasan.ua